Kucoin nedir? Kucoin Shares Nedir?

Kucoin nedir?

Kucoin, Hong Kong merkezli kripto döviz alış verişidir ve Kucoin Shares (KCS) ödülleri ile olağanüstü derecede kripto para birimleri ile ayrılmıştır.

Halen ucuzken para kazanmayı umut eden alıcılar Kucoin ile iyi vakit geçirebilirler. Bunun üzerine, üçüncü parti TradingView sistemi tarafından desteklenen, daha odaklı yatırımcılara uygun, kullanışlı bir grafik paketi sunuyor.

Ücretleri de oldukça makul ve birçok borsadan daha düşük.

Kucoin’e üye olmak için tıklayın.

Temel dezavantajı, hiçbir reel para birimi ile anlaşma olmamasıdır. Sadece kripto para transferi yaparak işlem yapabilirsiniz. Mevcut bütün paraları ticaret yapmak için BTC veya ETH’ye sahip olmanız gerekir , ancak NEO , USDT veya KCS (Kucoin kendi parası) ile daha sınırlı bir seçim de yapabilirsiniz .

Kucoin’in Diğerlerinden Farkı

Kucoin’den her gün elde edilen kârın %50’sini o günün gece yarısında, kucoin sahiplerine bölüştürüyor olmasıdır. Ayrıca %40’ını ise, kucoin’i tavsiye edenlere bölüştürmektedir. geriye kalan %10’luk kısmını firma kendisine ayırmaktadır.

bu özelliklere bakılınca ileride değerlenmesi muhtemel görünmektedir. buradan kaydolursanız bana da faydası olur, “yok, sana katkı sağlamak istemiyorum” derseniz aynı üyeliği şuradan da yapabilirsiniz.

Ücretler nedir?
Herhangi bir para yatırma ücreti ödemiyorsanız, işlem ücretleri% 0,1 ile KCS’yi elinize geçirirken elde ettiğiniz indirimlerden çıkarılır.

Para çekme ücretleri para birimine göre değişir. Bazıları tamamen ücretsiz, diğerleri oldukça pahalıdır.

Aşağıdaki ücretler 3 Ocak 2018 itibariyle geçerlidir.

Para BirimiÜcretler
KCS2
BTC0.0005
USDT10
ETH0.01
LTC0.001
NEOFree
GASFree
KNC0.5
BTM5
QTUM0.1
EOS0.5
CVC3
OMG0.1
PAY0.5
SNT20
BHC1
HSR0.01
WTC0.1
VEN2
MTH10
RPX1
REQ20
EVX0.5
MOD0.5
NEBL0.1
DGB0.5
CAG2
CFD0.5
RDN0.5
UKG5
BCPT5
PPT0.1
BCH0.0005
STX2
NULS1
GVT0.1
HST2
PURA0.5
SUB2
QSP5
POWR1
FLIXX10
LEND20
AMB3
RHOC2
R2
DENT50
DRGN1
ACT0.1

Depozito veya transfer limiti var mı?

Hayır. Herhangi bir Kucoin işleminde sınır yoktur.

Kucoin’de işlem yapmaya başlamak için kimliğimi doğrulamalı mıyım?

Hayır. İşlem yapmak için basitçe kaydolabilir ve e-posta adresinizi doğrulayabilir, sonra kripto para yatırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Transferler ne kadar sürer?

Para yatırma ve ticaret saatleri para birimine göre değişebilir, ancak o para birimi için olağan transfer sürelerinden daha uzun süre almamalıdır.

Para çekme süreleri miktara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Para çekme tutarınız (100.000 x ücretten) azsa hemen derhal işleme koyulması gerekir. Eğer bundan fazlası varsa biraz zaman alabilir.

Kripto Paralarımı Kucoin’de saklayabilir miyim?
Evet saklayabilrisiniz. Ancak dijital paraları bir donanım cüzdanına(usb gibi) koymak genellikle daha güvenlidir ancak daha maliyetlidir.

Sonraki adımlar
Bir e-posta adresi ve şifresi ile Kucoin’e kaydolmanız yeterlidir, e-postanızı doğrulayın ve daha sonra cüzdanınıza para yatırarak işlem yapmaya başlayın.

Kucoin’e üye olmak için tıklayın.

Bu bilgiler kripto para birimleri için bir onay ya da yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Tarihi performans, gelecekteki getirilerin garantisi değildir. Bir yatırım sınıfı olarak kripto para birimleri spekülatif yatırımlardır ve kripto kurranlara yatırım yapmak önemli riskler içerir, korsanlığa ve sermaye kaybına açıktırlar ve ikincil faaliyete duyarlıdırlar. Yatırım yapmadan önce, tavsiye almanız ve potansiyel getirinin riskleri aştığına karar vermeniz gerekir.